Jap me qera apartament 1+1 te pamobiluar. Mbi Ki..

Shitet nga: Llusku 28 Tet 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Tiranë
Ne Kinostudio, pallati i ri pa shkuar tek Lokal Fresku, tek ish Ndermarrja Pyjore, ngjitur me Shkollen 9 vjecare “17 Nentori”, me 3 linja autobuzi, jap me qera apartament 1+1+koridor+banjo me dritare+ballkon. Apartamenti eshte I pa mobiluar.Ka vetem kunderbufe me sobe gatimi..Kati 3-te i banimit.Me ashensor ne pune.Mundesi parkimi para pallatit.

Jepet vetem per familje te rregullta dhe me afat mbi 1 vit. Jo per student.

Qeraja 15.000 lek/muaj, e padiskutueshme. Qeraja nuk diskutohet.

Qeramarresi me marrjen e apartamentit, pervec qerase se muajit te pare do te jap garanci dhe 1 qera mujore, per garanci te likujdimeve te dritave dhe ujit ne fund te kontrates. Kjo garanci kthehet ne fund.

Cel. 0684675650
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim