Jap me Qera Appartament Ish Bllok 2+1+Balkon Vet..

Shitet nga: Ana 21 Gsh 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Tiranë
Jepet me Qera

, Apartament te mobiluar ne ish Bllok te Farmacia Greke te Pallatet Agimi!
- 2 dhoma gjumi
- Balkon
- Te mobiluar
- Ish Bllok -

Vetem 350 euro ne muaj Mos hezitoni dhe kontaktono direkt ne

069 230 3613 ( Ana ) Flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim