Hyrje pallati

Shitet nga: Shtepi 02 Dhj 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Shitet hyrje pallati 1+1
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Tiranë
Shes hyrje pallati 1+1 koridorr banjo ballkon...Hyrja eshte ne katin e 3-te sh e mirmbajtur me certifikate pronesie uje dhe drita 24 ore
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim