Hyrje me 2 Dyqane ne Tiranë

Shitet nga: . 05 Tet 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

63 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Tiranë
Shitet Hyrje ne katin 1, me 2 dyqane + 1 Soxhorno(dhome ndenjeje + kuzhine ) + Garazhd Privat . Objekti ndodhet ne rruge kryesore ,tek stacioni Stacionit i Autobuzit Poligrafik,Lagja Ali Demi. Mund te perdoret si objekt Biznesi gjithashtu dhe si apartament privat per te banuar . Dalja Dyqaneve ndodhet nga rruga,ndersa dalja e apartamentit brenda lagjes.Hyrja Posedon Hipoteke . Kontaktoni nepermjet numrit te Cel. 0697745624 ose nepermjet e-mail
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim