Hyrje 2+1 vetem per 80000 euro

Shitet nga: olgert 30 Krr 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Tiranë
apartamenti ndodhet ne selite mbi bllokun e vila
adres Rruga Rexhep Pinari
Tiranë, Albania
41.314306, 19.798361

ndodhet ne katin e 4 esh me hapsir te bolleshme ka pamje nga 3 anet e pallatit dhe hapsir . eshte zon mjaft e qete dhe e paster nuk ka pallate te tjere perball, apartamenti eshte i mobiluar , eshte ndertuar si pallat ne 2003 dhe pasi e kam bler hyrjen kam emigruar per ne itali pra eshte shume pak e perdorur. per cdo pyetje mos hezitoni te na kontaktoni.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim