Garsonjere prej 30 m2 ne Tirane

Shitet nga: ilir 25 Nën 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Tiranë
shitet okazion gazonjere tek xhamia Gjura pran oxhakut Tirane.ndodhet ne katin e par te pallatit shum e favoreshme dhe per dyqan .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim