FLM Merrjep - U SHIT / okazion pak dite/me Hipot..

Shitet nga: Taci 26 Nën 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

52 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 102 m2
Komuna: Tiranë
Apartament 2+1, te Fresku rruges per dajt, buze rruges kryesore me pamje nga Tirana.

Super mobilim, i perfunduar me cdo gje.

Cmimi i shitjes 65000 Euro (sic eshte bashke me mobilim dhe hipotek)

Vetem per pak dite, cmimi 52,000 Euro me gjithe cka + mobilim

Okazion per mos tu humbur

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim