Dy apartamente ne Tirane

Shitet nga: shyqyri 03 Tet 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

700 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 57 m2
Komuna: Tiranë
OKAZION: shes dy apartamente 1+1 kati i 2 dhe i 3 banimi : ne rrugen NDRE MJEDA-BAB REXHA prane parkut te autobuzave TIRANE...pallati eshte i ri 7 vjet ndertim ,,dhe aktualisht shtepite jan me QERA,, 220.000 secila CMIMI:700 EURO....metri katror....i diskutushem....per me shume info telefononi ose dergoni EMAIL...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim