Banese prej 51m2 ne Prishtine

Shitet nga: Shes Banese ne Prishtine,lagjia e spitalit 19 Sht 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 51 m2
Komuna: Tiranë
Shesim banesen ne Prishtine,kati perdhes dhe eshte nje lagje shume e qete per banim.
Mund edhe te shenderrohet ne lokal biznesi.
Lagjia e spitalit,afer fakultetit te mjekesise,fakultetit teknik,eulexit etj.
Pronesia bartet menjeher.
Qmimi:42mije euro

Si kompenzim pranoj nje veture dizel deri ne 6-7mije euro

045611723
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim