Banese me qira ne Prishtin

Shitet nga: avni 01 Dhj 07:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Tiranë
leshoj banesen me qira,ne qender,300m prej sheshit Skenderbeu,Prishtin.banesa posedon 2 dhoma gjumi,sallon kuzin perbashket,banjo dhe ballkon,ndertim i ri,mund te quhet luksoze,uji ,rrym,kamera vezhgimi 24h.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim