BANESE NE TIRANE

Shitet nga: Musa Blaka 25 Sht 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Tiranë
Shes banesen ne tirane e cila gjindet neqender te qytetit ne rrugen Zogu I (pare) afer martenitetit ne Tirane. Banesa gjindet ne katin e 3-te meniher mbi dyqane. banesa ka kete renditje : 1 dhome te madhe te fjetjes,Korridor,sallon te madhe me mundesi ndarje,kuzhin,ballkon dhe teras me mundesi shfrytezimi.. banesa ka gjithsej 90m2. per me shume na kontaktoni ne nr +37744-139239 dhe +38649-139239
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim