Apt. totalisht i mobiluar, Qender Kamez

Shitet nga: Perparim 31 Gsh 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

28 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Tiranë
Apartament 1 +1+ tualet+ koridor + anekse +ballkon , siperfaqe totale 56 m2, Kati 1 banim Me certifikate pronesie Apartamenti shitet i mobiluar , mobilimi eshte mjafte modern sipas kohes dhe me paisje cilesore (Lavatrice, sobe , frigorifer, aspirator, kondicioner, tv, internet, kabllor, dhoma e gjumit e kompletuar, dhoma e ndenjes e kompletuar me kend te ri , etje) uje drita 24 ore (me pmpe qendrore dhe te vecante) Dyer te blinduara Tel 0698211697
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim