Apartment prej 87 m2 ne Tirane

Shitet nga: Erind 12 Dhj 07:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

360 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Tiranë
pallati esht i ri 4 katesh,hyrja e re ne Kat te 3 me ashensor 2 +1,1 dhome esht len bosh opsionale per kedo qe esht i interesuar,preferohen te huaj, pallati ka perrreth 1 mjedis te paster dhe te gjelbert, ka garazhd personal underground.per te interesuar serioze lej nr kontakti :0694270866
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim