Apartment 2+1 , 70 m2 qender tiranes tek kafe ..

Shitet nga: Aldo 16 Nën 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Tiranë
Shitet apartament 2+1 ,70 m2 tek kafe flora , ne fillimin e rruges se durresit.Pallat i vjeter kati 5 pa ashensor.
Eshte kryer rivleresimi i prones.apartameti ka hipotek dhe certifikate pronesie. Cmimi i rivleresimi eshte
1200 €/m2. Shitet 1000 €/m2.
mundesi diskutimi dhe negociata te ndryshme.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim