Apartamente neTirane

Shitet nga: Dorian 04 Nën 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Tiranë
Zona/Rruga : Unaza e Re

Shiten Apartamente 2+1 ne kompleksin e ri Ring Road ne unazen e re prane sheshit Shqiponja. Ndertim Luksoz me termoizolim te brendshem.

Kati 8, Godina A, Ap 2
Siperfaqe e pergjithsheme 97.83 m2 (87.8 m2 sip fizike dhe 10.03 m2 sip e perbashket)

Kati 7, Godina B, Ap 2
Siperfaqe e pergjithsheme 77.46 m2 (67.9 m2 sip fizike dhe 9.6 m2 e perbashket)

Kati 8, Godina C, Ap 1
Siperfaqe e pergjithsheme 74.06 m2 (65 m2 sip fizike dhe 9.1 m2 e perbashket)

Kati 7, Godina C, Ap 4
Siperfaqe e pergjithsheme 103 m2 (90.4 m2 sip fizike dhe 12.6 m2 e perbashket)


Mundesi zgjedhje midis pozicionesh katesh dhe madhesish apartamenti. Gjithcka qe deshironi ne nje kompleks te vetem.

Cmimet ne katet 3-6: 500-550 Euro/m2
Cmimet ne katet 7-8: 600-650 Euro/m2
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim