Apartamente ne Tirane

Shitet nga: erald 21 Maj 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

770 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Tiranë
OKAZION! Apartamente 2+1 per shitje ne Don Bosko me 770 euro.

Apartamentet jane ne proces perfundimi, pallat te ri dhe teper cilesor, zone e mire aksesueshme, perballe me vizion plusin dhe kishen don bosko, siperfaqe te bollshme dhe te mire organizuara. Mundesia e pageses edhe me keste.

0672049600
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim