Apartamente me qera ne Tirane

Shitet nga: erald 01 Sht 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 0 m2
Komuna: Tiranë
1. BULEVARDI ZOGU I PARE. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete, i distancuar nga rruga kryesore por me akses direkt ne te, pallat i ri, kati i 10, siperfaqja 176 m2, sallon, dy dhoma gjumi, kuzhine me vete, verande, mini verande. Zone e mire aksesueshme, prane me Qendren. 650 EURO.

2. EKSPOZITA. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, kati i shtate, orientimi lindje, i mobiluar, hapesire e bollshme, sallon, dy dhoma gjumi, dy tualete, ballkon i madh.350 EURO.

3. DON BOSKO. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, kati i gjashte, zone e qete dhe e mire aksesueshme, pallatet perballe me Vizion Plusin, Hapesire e bollshme, mobiluar mire. Mundesi garazhi.320 EURO.

4. DON BOSKO. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, kati i trete, hapesire e bollshme, sallon me ballkon, dy dhoma gjumi , ku njera prej tyre me tualet te brendshem. Pjese e nje mini kompleksi, zone e qete dhe e mire aksesueshme. Mundesi garazhi. 250 EURO/MUAJ.

5. RRUGA E DURRESIT/AMBASADAT. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, zone e qete, pallatet pas Bllokut te Ambasadave, kati i gjashte, i mobiluar totalisht, sallon i bollshem, dy dhoma gjumi, tualet me dritare. Zone e mire aksesueshme.500 EURO/MUAJ.

6. DON BOSKO TEK XHAMIA. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, pallatet pas Hotel Ferrarit, kati i dyte, i rikonstruktuar kohet e fundit, hapesire e bollshme, sallon i madh, dy dhoma gjumi, tualet, ballkon. Dritare dopjo xham , cdo ambjent me grila. Mobiluar vetem pjesa e kuzhines, sistem qendror,orientimi juglindje-perendim.300 EURO/MUAJ.

7. DON BOSKO/ALMAKU. Apartamenti ndodhet ne nje zone te mire aksesueshme, prane me Vizion Plusin, kati i gjashte, pallatet e Almakut. Cmimi 35000 leke.

8. DON BOSKO/ZOGU I ZI. Apartamenti ndodhet ne fillim te Rruges Don Bosko,pallat ekzistues, kati i dyte, i rikonstruktuar totalisht, mobiluar mire. Ndodhet ne afersi me Zogun e Zi. Cmimi 30000 leke/reja.

9. DON BOSKO/ALMAKU. Apartamenti ndodhet ne nje zone te mire, prane me Vizion Plusin, pallatet e Almakut, kati dyte, i mobiluar, sallon,kuzhine me vete, tre dhoma gjumi, tualet. 35000 LEKE.

10. DON BOSKO/VIZION PLUS. Apartamenti ndodhet perballe Kompleksit Vizin Plus, pallat i ri, kati i katert, totalisht i mobiluar, i rikonstruktuar kohet e fundit.32000 LEKE/MUAJ.

11. DON BOSKO/ZOGU I ZI. Apartamenti ndodhet ne katin e trete, i rikonstruktuar totalisht, akses shume i mire, orientimi juglindje-perendim, i mobiluar, sallon i madh, kuzhine te distancuar nga ambjenti ndenjties, tre dhoma gjumi, nje tualet me drit..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim