Apartamente dhe dyqane te Unaza e Re

Shitet nga: astrit 29 Tet 07:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

550 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 113 m2
Komuna: Tiranë
Te Unaza e Re ne rrugen Mikel Maruli prane Conad ne nje palllat te ri ne perfundim shiten apartamente 2+1 me siperfaqe te ndryshme me punime shume cilesore.Apartamentet jane te organizuara ne 2 dhoma gjumi sallon dhe guzhine , 2 banjo dhe ballkon.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim