Apartamente dhe dyqane te Unaza e Re

Shitet nga: astrit 24 Tet 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

550 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 113 m2
Komuna: Tiranë
Te Unaza e Re rruga Mikel Maruli prane Conad ne nje pallat te ri ne perfundim me 2 ashensore me punime shume cilesore shiten, apartamente 2+1 me siperfaqe te ndryshme te cilet jane te pajisur e 2 dhoma gjumi sallon dhe guzhine banjo dhe ballkon ,ambjente te bollshme dhe plot drite.Disponojme dhe dyqane te cilet ndodhen ne 2 katet e para te plallatit .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim