Apartamente dhe dyqane (1+1,2+1,3+1),"Bulevardi ..

Shitet nga: Ana Konstruksion 18 Dhj 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Tiranë
Bulevardi Blu Kamez ,ngjitur me karburant ELDA, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe: Apartamente 1+1, siperfaqja 68 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 100 - 126 m2.Apartamente 3+1,siperfaqja 115 - 135 m2 Mundesi zgjedhje kati, pozicioni dhe siperfaqeje. Ambjente teper cilesore, pjese e nje kompleksi modern banimi dhe qender tregtare, me standarte dhe punime bashkekohore, system ngrohje, dritare dopioxham, shkalle me ndricim natyral, parket, muret e jashtme me termoizolim.Kompleksi ofron ambjente te gjelbra, shatervan, kend lojrash per femije, parking te brendshem dhe tejashtem.
Cmimi:
Apartamentet: 370 euro/m2.
Dyqane: 1300 - 2000 euro/m2
Garazhe: 9000 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim