Apartamente dhe dyqane (1+1,2+1,3+1),"Bulevardi ..

Shitet nga: Ana Konstruksion 03 Dhj 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 115 m2
Komuna: Tiranë
Shes apartamente dhe dyqane (1+1,2+1,3+1),"Bulevardi Blu" tek Karburant ELDA, Kamez.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim