Apartamente dhe Dyqane (1+1,2+1,3+1)Unaza e Re.

Shitet nga: Ana Konstruksion 02 Qer 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Tiranë

Unaza e Re Tirane, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe ne nje kompleks shume cilesor ne ndertim: Apartamente 1+1, siperfaqja 65 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 90 - 100 m2.Apartamente 3+1 siperfaqja 110 - 130 m2.Mundesi zgjedhje kati, pozicioni dhe siperfaqeje.Ambjente teper cilesore, pjese e nje kompleksi modern banimi dhe qender tregtare, me standarte dhe punime bashkekohore, system ngrohje, dritare dopioxham, shkalle me ndricim natyral, parket, muret e jashtme me termoizolim.Kompleksi ofron ambjente te gjelbra, shatervan, kend lojrash per femije, parking te brendshem dhe te jashtem.
Cmimi:
Apartamentet: 500 euro/m2.
Dyqane: 1500 - 2500 euro/m2
Garazhe: 9000 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim