Apartamente banimi ne Tirane

Shitet nga: Gjergj 18 Maj 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

950 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 107 m2
Komuna: Tiranë
Rr. Kongresi Manastirit ( ndermjet Rr.Bardhyl dhe Spitalit te femijeve), Ap.banimi, 2+1 ( e pershtatuar edhe 3+1), dy banjo, ballkon,kati 3, me pamje nga Dajti, uje drita 24 ore. Dy kate parking nentoke. Pallat i ri, zote e qete dhe banohet prej pronarit te saj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim