Apartamente 2plus1 zona parkut pallat I ri 85 m ..

Shitet nga: shaqir 14 Nën 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Tiranë
Shitet 2plus1 zona parkut pallat I ri 85 m dhe 75 m katror me cmim 750 euro me hipotek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim