Apartamente 2+1 Unaza e Re rruga Loni Ligori

Shitet nga: Gerti 19 Nën 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

53 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 116 m2
Komuna: Tiranë
Shitet apartament 2+1, 116.6 m2 , 2 dhoma gjumi , 2 wc- 1 wc me dritare , dhome ndenje gatim ne pozicion shum te mire , pozicioni ne lindje apartamenti eshte ne faze perfundimi dhe eshte gati ne mars 2014, cmimi shum i arsyeshem 53000 euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim