Apartamente 2+1+ e mobiluar.. Rruga e THESARIT.T..

Shitet nga: Llusku 25 Tet 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

55 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 104 m2
Komuna: Tiranë
Ne zonen e Freskut, ne rrugen e Thesarit te Shtetit, tek shkolla 9 vjecare, shes apartament 2+1+2banjo+ballkon. Kati 4-te banimit. Me ashensor. Pamja nga Lindja. Mobiluar para 1 viti me mobilim teper cilesor.
Siperfaqe 104 m2. Siperfaqe hipotekore 94m2.
Me hipoteke.
Blere 50.000 Euro.
Shitet pa mobilim ne cmimin 50.000 Euro dhe e mobiluar 55.000 Euro.
Shitet per aresye emigrimi.

Cel. 0673900808
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim