Apartamente 110m2 ne unaz te re

Shitet nga: visi 04 Dhj 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Tiranë
ap ne unaz te re kati 5 dhe 6 100m larg rrugez kryesore afer tirana bank ( ne ndertim e siper ) mundesi nderrimi makin plus kesh
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim