Apartamente /Kodra Diellit ,Unaza e Re,Kopshti z..

Shitet nga: Bardhyl Fusha 22 Sht 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 550 m2
Komuna: Tiranë
Shes Apartamente Te unaza E Re , Te rezidenca Kodra e Diellit , Dhe te kopshti Zologjik
Cmimet varjojne 550-650Euro m/2 Tek unaza
Te rezidenca kodra diellit varjojne nga 800-1200 Euro m/2
Te kopshti zologjik varjojne nga 800 euro m/2 i disk
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim