Apartamente 74 M2, 2+1, 420 EURO/M2 . UNAZA E R..

Shitet nga: erald 27 Nën 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

420 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Tiranë
NDERTIM CILESOR, SISTEM TERMO DHE HIDRO IZOLIMI. PALLATI NE PROCES PLLAKE.

0672049600
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim