Apartament

Shitet nga: engli 19 Nën 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 104 m2
Komuna: Tiranë
Disponoj apartamente ne tirane dhe durres per shitje dhe nderrim me makine te mire si pdh ml 2012 e lart osr range rover te ti ose dhe makina te tjera luksoze
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim