Apartament

Shitet nga: tafa 15 Nën 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Tiranë
Shitet apartament 1+1 kati i dyte rr niko avrami perball shkolles Bajram Curri Tirane.. apartamenti esht i kompletuar dhe bashkekohor
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim