Apartament

Shitet nga: Rojet Qose 11 Sht 07:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

63 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Tiranë
Ne nje zon shum te mir te Tiranes ne zonen e ish parkut te autobuzave verem nje stacion nga kryqezimi i 21 shitet apartament i sapo rikonstruktuar dhe mobiluar ne menyre bashkohore!Dy dhomta e gjumit jane te shtruara me parket shum cilesor dhe ne apartament esht bere dhe nji ballkon shumi bashkohor dhe i perdorshem.Gjithcka qe esht brenda ne shtepi do ngelet aty dmth i kompletuar per me teper shikoni fotot!Faleminderir :)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim