Apartament tek vizion plusi

Shitet nga: adela mulla 30 Tet 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Tiranë
apartament tek vizion plusi perbehet nga 2 dhoma gjumi nje banjo dhe holli nje ballkon pamje shum e bukur ka pamje me djell deri ne muzg shitet per arsye mos banimi eshte vertet okazion shitet me cmimin e blerjes 700 eu m katror
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim