Apartament shum i pershtatshem 1+1 ne Unazen e re

Shitet nga: Gerti 19 Nën 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 58 m2
Komuna: Tiranë
shitet apartament 1+1, 58 m2 , 26000 euro. Unaza e Re , rruga Loni Ligori , apartamenti eshte ne faze perfundimi dhe eshte gati per banim ne muajin mars 2014
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim