Apartament prej116 m2 ne Tirane

Shitet nga: elvistirane 05 Nën 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 116 m2
Komuna: Tiranë
Shitet Apartament sallon + 2 dhoma gjumi + 2 banjo. Apartamenti eshte ne katin e 11 te nje pallati me adrese rruga "Myhedin Llagami" ne Njesine Bashkiake Nr.7 dhe me vendndodhje prane parkut te autobuzave.

Cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim