Apartament prej 98 m² ne Tirane

Shitet nga: MiMa 16 Qer 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 98 m2
Komuna: Tiranë
Shitet Apartament, 98 meter2: 2+1 me 2 banjo dhe 2 ballkone.
Shtepia eshte ne katin e trete te nje pallati te ri (viti i ndertimit 2009) me ashensor dhe e gjitha e pozicionuar nga dielli.

Apartamenti shitet i mobiluar, bashke me pajisjet elektroshtepiake.

Cmimi 70.000 Euro, i diskutueshem

Numer kontakti: 069 55 83 293
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim