Apartament prej 94m2 ne Tirane

Shitet nga: Ethem 04 Qer 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 94 m2
Komuna: Tiranë
Shes apartament 2+1 , 94 m2 , apartamenti eshte ne Rrugen Myslym Shyri , mbrapa Gjykates se Larte .
Apartamenti ka 2 dhoma gjumi , dhome ndenje + kuzhine , 1 banjo dhe nje ballkon te madh ., eshte i mobiluar , me kondicioner , ndodhet ne katin e 11 -te , orientimi jug . Pallati eshte i ri me ashensor .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim