Apartament prej 93 m2 ne Tirane

Shitet nga: klaid 28 Tet 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 93 m2
Komuna: Tiranë
Shitet apartament ne Tirane,prane Fakultetit te Ndertimit,tek Komplesi Orion.

Objekti ( Pallati ),eshte ne ndertim e siper,me Leje te rregullt nga Bashkia.

Apartamenti 2+1+2 banjo+1 ballkon, është me orientim nga veriu.
Dhoma e ditës përfshin gatimin ngrënien dhe ndenjen. Njëkohësisht nga këtu bëhet edhe shpërndarja për në dhomat e gjumit.
Dhomës matrimoniale i eshte dhene prioritet dhe më tepër intimitet duke i krijuar mundësinë e tualetit brenda dhe dalje në ballkon.
Tualeti i dytë shfrytëzohet nga zona e ditës dhe dhoma e fëmijëve. Kjo dhomë akomodon minimalisht 2 fëmijë.Pallati po ndertohet ne nje kompleks shume te bukur,ku do te kete shkolle e kopesht per femijet.

Cmimi i shitjes eshte 740 Euro m2,te diskutueshme.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim