Apartament prej 90m2 ne Tirane

Shitet nga: Luan 22 Nën 07:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: KODRA E DIELLIT
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Tiranë
SHITET SHTEPI BANIMI NE KATIN E 3-te PALLAT I RI
TEK KODRA E DIELLIT TIRANE.
APARTAMENTI DISPONON; 1 SOXHORNO; 2 DHOMA GJUMI (TE MOBILUARA).DY BALLKONE; DY BANJA TE KOMPLETUARA; SI DHE KUZHINE GATIMI FUNKSIONALE BASHKEKOHORE. APARTAMENTI ESHTE 90/m2 DHE POZICIONI ESHTE NGA JUGLINDJA.
PER CDO INFORMACIONI MUND TE NA KONTAKONI NE NR TEL +355682258227.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim