Apartament prej 88m2 ne Tirane

Shitet nga: Apartament 03 Nën 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Tiranë
Shitet apartament ne zonen me te mire te tiranes , ne unaze prane shkolles sabaudin gabrani, afer myslym shyrit pallat i ri me punime bashkohore , apartamenti esht per momentin eshte lene me qera ! Ka mundesi te behet dublex e parashikon dhe leja pallatit! ( leje ndertimi ne shesh te miratuar per ndertim ) leshuar me dt 13/06/2013 cmimi esht 850 euro m2 ne nderim me makine 1000 mij euro plus diferencen ! Vetem telefonata serioze.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim