Apartament prej 82 m2 ne Tirane

Shitet nga: Ismet 04 Sht 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Tiranë
Shes Banesën ne Tirane 82m2, 2 dhoma gjumi, Sallon, Ballkon, Banjo dhe wc, ne katin e I-rë, Laprak, kompleksi Gintash.
Nderrimi i mundeshem me banese ne Prishtine, diferenca diskutohet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim