Apartament prej 80m2 ne Tiranë

Shitet nga: elis sula 22 Gsh 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Tiranë
apartamenti ndodhet ne qender te saukut poshht eshe 80 m2,,,,me nje ballokn.shitet per arsye familjare dhe urgjentisht madje lagje shume e mire e qet...mund te nderohet me nje apartament me te vogel 1+1 plus diferencen ...flm kontaktoni 0692027575
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim