Apartament prej 80m2 ne Tiranë buze rruge

Shitet nga: ervis 15 Dhj 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

57 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Tiranë
Shitet apartament 2+1 80m2 kati i 3-te pallat egzistues PALLAT ME TULLA rikonstruktuar dhe arreduar ne menyre bashkekohore me hipoteke... cmimi 57.000 euro (i diskutueshem) Ndodhet tek varri i bamit buze rruge perballe BAR FERRARI Tel 0699809590
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim