Apartament prej 80 m2 ne Tirane

Shitet nga: jsdbcb 16 Qer 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Tiranë
Shitet apartament 2+1me hipotek tek blloku V.shanto karshi me kesh-in.....apartamenti ndodhet ne kate te 3 i mobiluar,salloni goxha i mjaftushem,ka 2 ballkone, shtepia eshte e ngrohte ne dimer dhe e fresket ne vere,pallati ka 7 vjet qe eshte ndertuar,dhe shtepia ka qen e banushme vetem 3 vjet per arsyhe emigracioni......per me shume info kontaktoni.....Cmimi i DISKUTUSHEM....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim