Apartament prej 80 m² ne Tirane

Shitet nga: klod 16 Dhj 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Tiranë
Shes Shtepi rruga Riza Cuka Laprake,kryqezimi me Rrugen Egnatia Afer pallatit te KMY.8 minuta larg nga zogu i zi ne kembe dhe 3 min nga kompleksi vizion plus.Apartamenti ndodhet ne fillim te Laprakes mbrapa Vizion plus
Pallat Egzistues.Lagje e qete,vend per parkim poshte pallatit.Me hipoteke
Drita uje 24 ore,pasi ka depozite 1000 liter ne taracen e pallatit.
2+1.Kati i 3
Per me shume shikoni fotot ose kontaktoni pas ores 4 e gjysem ditet e javes ose fund jave ne cdo orar.

50000 euro me te gjitha brenda ose 47000 euro bosh.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim