Apartament prej 73m2 ne Tirane

Shitet nga: erald 03 Qer 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 73 m2
Komuna: Tiranë
apartament 1 +1 + 1 tualet + 2 blk
sip 73 m2
kati 4 banim
i hipotekuar
orientimi nga lindja, i ndricuar dhe i ajrosur mire
uj drita ashensor 24 ore
totalisht i mobiluar
ndertime bashkekohore, nga me cilesoret ne zone
kondicioner
kundrabufe cilesore
lavastovilje, sob gatimi, frigorifer, mikroval, dhe te gjitha paisjet e tjera te guzhines
dhom ndenje, kend kolltuk 2 dhe 3
mini bar
lavatrice
dhom gjumi set
banjo te kompletuar e shume orendi te tjera brenda te blera minimalisht 10 miljon lek. etj
adresa: tek tv 2000, zona e restorant freskut
cmimi total 35500 euro
tel 0682506016
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim