Apartament prej 70m2 ne Tirane

Shitet nga: apartament 24 Gsh 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Tiranë
Okazion apartament ne Lins te Tiranes.Objekti esht karabina.ka pamje mjaft te bukur.cmimi esht I diskutueshem dhe mund te behen dhe nderrime te mundshme me ndonje makine 2008 e siper.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim