Apartament prej 68m2 ne Tirane

Shitet nga: Ervin 13 Tet 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Tiranë
Apartament 1+1 , i perfunduar,68 m2, kati i 4.
Adresa pas Casa Italia.
Guzhina e shtruar me parket. E mobiluar me te gjitha mobiljet e reja.Dy kondicioner mitsubishi inverter etj. Shitet e mobiluar me marreveshje dhe e pa mobiluar po me marreveshje (banaku i guzhines normalisht nuk hiqet). Hipotek karabina.
Nderrohet me apartamet ne Tirane 2+1 ose 3+1 te perfunduar plus diferencen nga ana ime.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim