Apartament prej 68 m2 ne Tirane

Shitet nga: Adi 21 Nën 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Tiranë
Shitet apartament ne katin e pare te nje pallati mbrapa gjimnazit Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti eshte i arreduar dhe super komod per nje familje te re ose per perdorim/shfrytezim per biznes meqenese eshte ne katin e pare. Kontaktoni per detaje te metejshme me email ose telefon.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim