Apartament prej 66m2 ne Tirane

Shitet nga: Herlin 27 Qer 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

63 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Tiranë
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Shume prane Liqenit dhe qendres tregetare "Kapital". Apartamenti eshte dhome e guzhine dhe ndodhet ne katin e dyte. Ka dhomen e ndenjes gatimin te vecuar ne forme aneksi, ka mundesi dhe ndarje, dhome gjumi tualet dhe dy ballkone te vogla.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim